Surat, Gujarat
6 hours ago

SHOP LOCAL...OR ELSE! See all y'all on Nov 27, 2020 - ONLINE!

jyj ceramics

small batch handmade ceramics
@jyjceramics
jyjceramics@gmail.com



Bowl - Pyramid
Regular price
$82.00
Sale price
$82.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Serving Dish Set - 5 Piece Nesting Set
Regular price
$260.00
Sale price
$260.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Small Dish Set - 3 Piece
Regular price
$42.00
Sale price
$42.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Bowl - White Speckle
Regular price
$36.00
Sale price
$36.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Bowl - Geometric
Regular price
$82.00
Sale price
$82.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Bowls - Dessert - Set of Four
Regular price
$62.00
Sale price
$62.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Ornament - Dumpling
Regular price
$24.00
Sale price
$24.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Plate Set - Black and White Peonies - 4 Pieces
Regular price
$120.00
Sale price
$120.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Serving Dish - Black and White Peonies
Regular price
$85.00
Sale price
$85.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Bowl - Peonies
Regular price
$38.00
Sale price
$38.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Noodle Bowl - Peonies
Regular price
$57.00
Sale price
$57.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Serving Dish - Purple with Pansies and Gold Leaves
Regular price
from $85.00
Sale price
from $85.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Serving Dish - Hexagons and Poppies
Regular price
$92.00
Sale price
$92.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Jewellery Box (Small) - Pansies
Regular price
$60.00
Sale price
$60.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Jewellery Box
Regular price
from $80.00
Sale price
from $80.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Mug - Carved Peony
Regular price
$52.00
Sale price
$52.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Sipping Cups - Carved Peony - Set of Two
Regular price
$60.00
Sale price
$60.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out
Mug - Monstera
Regular price
$45.00
Sale price
$45.00
Regular price
Unit price
per 
Sold out